Zakład Mięsny "RAJCZA" to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na Podbeskidziu od 1994 roku.

    Od początku działalności firma kieruje się zasadą zachowania tradycyjnych receptur w połączeniu z nowoczesną technologią. Dzięki temu wyroby z "RAJCZY" docierają na stoły najbardziej wymagających klientów.

    Przez konsekwentną realizację przyjętej strategii rozwoju, zakład klasyfikuje się do czołowych przedsiębiorstw mięsnych w naszym regionie.


    W szybko rozrastającej się sieci sklepów firmowych i patronackich firma oferuje w sprzedaży hurtowej i detalicznej szeroką gamę mięs oraz wędlin.

    Zakład Mięsny "RAJCZA" wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale powiększa ofertę asortymentową, z której korzystają oprócz odbiorców detalicznych liczne placówki gastronomiczne, pensjonaty oraz hotele.    Własny transport pozwala na szybką i terminową realizację zamówień dla naszych Klientów.

    Mamy nadzieję, że zarówno nasza oferta wysokiej jakości wędlin i mięs oraz poziom świadczonych usług spełnią Państwa oczekiwania, przez co przyczynią się do nawiązania długofalowej współpracy, do której już dziś serdecznie zapraszamy.Copyright 2008 by © Zakład Mięsny RAJCZA
Projekt i wykonanie: TEMA Komputer Sp. z o.o.